Briti Columbia on raskusi kasiinodega võrgus

Online-kasiinod

Openché Põhja-Ameerika on olnud online-hasartmängude vastu ja paljud Ameerika India kasiinod on olnud ettevaatlikud online-sektoris. Tundub, et nende mured võivad olla kasutu tõttu probleemi tõttu more info here. PlayNow on kogenud väga vaevalt, sest see ilmus eelmisel nädalal.

Varajastel tundidel oli online-kasiino sulgeda. Nad olid liiga palju külastajad üritasid salvestada, et server ei oleks võimalik seda teha. Igaüks, kes üritab edasi minna, on saidile näidatud sõnumiga vastu võetud, on ajutiselt välja toodud ja et PlayNow töötas probleemide lahendamiseks. Nüüd ei olnud edasisi probleeme käivitamisega.

See esimene online-kasiino sanktsioneeritud valitsus pidi vastu tunnistama privaatsuse rikkumist. Tundub 134 on-line kontod eksponeeriti, kuna sait on olnud probleemide tõttu. Tundub, et süsteemis oli toimunud tehniline probleem, mis võimaldas tosin mängulauad panustada võrgus teiste registreeritud raha “kasutajatega”.

Mitte ainult ei ole server probleeme, kuid ma olen nüüd tunnistanud saidi sulgemise oli tingitud Litty privaatsust kohapeal. Loterii firma provintsi tunnistas vabastamist teisipäev 20 juuli. BC Lotteria Corp ütles PlayNow.com taaskäivitatud lahendatud probleemidega, kuid hetkel ta jääb võrgus. Kogu uurimine tuleb lõpule viia enne, kui sait on lubatud varundada. Kõik mängijad, kes suutsid probleeme tulenevate tagajärgede tõttu kogeda.

Kogu online kasiino motiiv tuli test ja test on tingitud $ 100,000,000 Briti Columbia kulutada online hasartmängude aastas. Off Shore Online kasiino tasuta boonus näeb neid võitu. See aitab tegelikult Ühendkuningriigi ja majanduse tulusid, sest paljud mängijad otsivad Ühendkuningriigi online-kasiinosid. Kanada ametnikud loodati saada mõned sellised tulud nende riigi aidata stimuleerida majandust. Mis probleem andmekaitse, et ta rikub kindlasti tõstatab palju küsimusi usalduse kohta, mis peaks online kasiinos.

Seal on soolase trahvid, mida online-kasiino peab maksma ja isegi loterii firma, et ületada rikkumine ja küsimused, mida ta tõstatatud.

About the Author

admin